چطوریه؟ مرجع ثبت نظر و تجربه

برامون پیش آمده از خریدمون خیلی خوشحال بشیم یا از پشتیبانی ضعیف یک کسب‌وکار خسته و ناراضی شده باشیم، اما نشه حس خوشحالی یا نارضایتی رو جایی با بقیه به اشتراک بزاریم، یک خبر خوب! از این به بعد با استفاده از چطوریه نظر و تجربه استفاده از فروشگاه‌ها یا کسب‌وکارهارو به راحتی ثبت کنید و با همه به اشتراک بزارید تا بهتر و باخیال راحت تر بتونن اون خدمت یا مجموعه رو انتخاب کنن.

داستان ما

با بررسی رفتار کاربران و مشتری‌های کسب‌وکارها به این نتیجه رسیدیم افراد علاقه دارن نظرات بی‌طرف خریداران اون کالا یا خدمت رو بخونن و بهتر بتونن تصمیم بگیرن، با این حال مدتی هست مرجع‌هایی مثل دیجی‌کالا برای خوندن و ثبت نظرات درمورد کالاها شکل گرفته بود اما پلتفرم اختصاصی برای ثبت نظر و امتیازدهی به کسب‌وکارها در ایران وجود نداشت، درنهایت تصمیم گرفتیم این زیرساخت رو ایجاد کنیم، بتونید با خیالی راحت تجربه‌های استفاده، انتقادات و پیشنهادات رو ثبت کنید و با بقیه به اشتراک بزارید.

منبع

+ |
نوشته شده توسط هانیه در دوشنبه 15 فروردين 1401

تفاوت استخدام رسمی و پیمانی و قراردادی

تا این‌جا شما را با انواع استخدام آشنا کردیم حال نوبت آن است که تفاوت استخدام رسمی و پیمانی و قراردادی را به شما معرفی نمائیم.

تفاوت استخدام رسمی و پیمانی و قراردادی در بیمه کردن

همان طور که در بالا نیز اشاره کردیم چنانچه قرار باشد شما در نهادی به صورت پیمانی استخدام شوید، باید این موضوع را بدانید که کارفرمای شما وظیفه دارد شما را بیمه کند.

در صورتی هم که به صورت رسمی استخدام می‌شوید بعد از بازنشستگی از خدمات مربوط به آن بهره‌مند خواهید شد. البته باید این را هم بدانید که اگر به صورت پیمانی در مؤسسه‌ای استخدام می‌شوید از این نوع خدمات برخوردار نخواهید بود.

تفاوت استخدام رسمی و پیمانی و قراردادی در حقوق

بهتر است بدانید که هم اکنون میزان دریافتی نیروهای رسمی که در نهادها و سازمان‌های دولتی کار می‌کنند به اضافه حقوق و مزایا و همچنین اضافه کاری ۳ الی ۵ میلیون تومان است.

این در حالی می‌باشد که حداقل مقداری که نیروهای قراردادی تابع دولت دریافت می‌نمایند تابع مصوبات دولت بوده و به اجبار ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد.

چنانچه قرار است شما در نهادی به صورت قراردادی مشغول کار شوید باید از این موضوع مطلع باشید که از آن‌جائیکه جزء کارکنان غیر رسمی دولت محسوب می‌شوید نمی‌توانید از افزایش حقوق و مزایایی که کارکنان رسمی از آن بهره‌مند می‌شوند برخوردار شوید.

این را هم بدانید که این اجحاف آشکار و عظیم به نیروهای کار قراردادی وابسته به دولت است که در حقوق، دستمزد و حتی بازنشستگی‌اتان می‌تواند آثار منفی به جا گذارد.

نکته

چنانچه از کارکنان قراردادی دولت هستید و از نظر حقوقی زیان دیده‌اید می‌توانید برای مشکلاتی که در دوران بازنشستگی‌اتان دچارش می‌شوید در دیوان عدالت اداری شکایت خود را مطرح کنید تا از راه‌های قانونی به دادرسی حقوق خود بپردازید.

تفاوت استخدام رسمی و پیمانی و قراردادی در توجه به کارکنان

لازم است بدانید که دولت اعلام کرده است ۸۵ درصد بودجه کشور در زمینه هزینه‌های جاری به کار برده می‌شود. یکی از مشکلاتی که دولت با آن مواجه است تورم حقوق کارمندان در نهادهای دولتی می‌باشد.

به گونه‌ای که در برخی موارد دولت نسبت به سپردن نیروهای خود به شرکت‌های پیمانکاری تمایل نشان می‌دهد. تا از این طریق بتواند هزینه‌های جاری را کم کند.

در صورتی‌که بیشترین ظلمی که به شما به عنوان نیروی کار می‌شود از سوی شرکت‌های پیمانکاری می‌باشد. بنابراین این موضوع سبب نارضایتی و اعتراض شما به عنوان فردی که نیروی پیمانی، شرکتی و قراردادی هستید خواهد شد.

منبع

+ |
نوشته شده توسط هانیه در دوشنبه 15 فروردين 1401
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
Barabas Ropa de hombre